אומנים? כותבים יצירות? מעוניינים לפרסם אותן?

ברוכים הבאים לאתר proza.co.il - האתר בו כל גולש יכול לפרסם את היצירות שלו!
כאן, באתר proza.co.il, תוכלו לפרסם את היצירות שלכם לגמרי בחינם! באתרנו תוכלו למצוא שירה, מאמרים, סיפרים קצרים, ציורים ועוד.

צוות האתר מאחל לכם שימוש מועיל ומהנה באתר :)


קרא עוד>

קטגוריות

 

החשבון שלך

שם משתמש
סיסמא
זכור אותי
 

סקרים

איך האתר שלנו לדעתכם?
מצויין!
בסדר
ככה-ככה
רואים שהשקעתם...
טלוויזיה וקולנוע


מאמרים » פנאי » טלוויזיה וקולנוע » טלוויזיה

 (קולות: 0)
מאת: לילו | 6 ביוני | 20:34

מאמר המבקר את הטלוויזיה, התכנים הרדודים שלה, את הצפייה המרובה בה למרות שאין בה ממש. המאמר נכתב ברובו בלשון נקבה אך הוא פונה לשני המינים.
מאמרים » פנאי » טלוויזיה וקולנוע » "הנסיכה והצפרדע" - דיסני מודל 2010

 (קולות: 3)
מאת: Noga.g | 9 בינואר | 5:39

בעת סיום קריאת השורות הבאות, אל תתפלספו על סרטי "דיסני", כי יש הרבה ניתוחים והרבה אמירות, וכל העסק לא יגמר- וחבל. ככל שאני נכנסת לרבדים עמוקים יותר, כך אני מוצאת עצמי מאבדת עוד גרגר אבקת פיות.
אל תתבגרו לעולם, והמשיכו ליהנות מהקסם.


יצירה אקראית

צביטה בלב \ do1976
זה היה בדיזנגוף סנטר, בשולי הדרך לא הרחק מהכביש. שם ישב קבצן כשלצד רגלו השמאלית קופסאת שמורים,מה שבלט זה צבעה המכוער לאחר שהשמש התעללה בה. נעצרתי, הכנסתי את ידי לכיס כמבקש למצוא כמה מטבעות שאיבדו את דרכם. ולרגע קל היה מין שקט לא מוסבר,לא מכוניות לא צעקות ולא קולות רקע.
רק חבטה חרישית שחצתה ביני ובין הקבצן. הבחנתי בציפור קטנה(אניי מת על
ציפורים), לאחר כמה שניות שנראו כמו דקות נוצרה מין אוירה סוריא......ליסטית או אוטופיה קראו לזה איך שאתם רוצים, החלה הציפור לנפנף בכנפה כאחרון המנגליסטים , מבקשת לעוף, מבקשת להילחם לשרוד . לא היה לה איכפת לא ממני ולא מאחר. דבר אחד היא לא עשתה היא לא ריחמה על עצמה ולו לשניה אחת האנרגיה שחשתי באותו הרגע הייתה חוויה שלא אשכח ולא אפרט ... בכל מיקרה ראשי עדיין היה למטה, אך עיניי התרוממו על עיניו של הקבצן וכך הוא אמר מילה במילה לא נגעתי: שנים שאני שוכב במידרכה, שנים אני מחבק את ההשפלה כאילו הייתה בת זוגתי . ירקו עלי לעגו לי קראו לי בשמות ובפורים אפילו זרקו עלי נפצים.
אבל בחיים... בחיייייייים לא הרגשתי מובש, מובס.מושפל וחלש כמו עכשיו... הקבצן הגניב מבט לציפור אסף אותה ברכות לכיסו, קם הסתכל עלי והלך ונעלם.
בקצרה: אחרי כמה שנים טובות ראיתי אותו אתמול בתחנה מרכזית בחליפה מחובק אם בחורה מדהימה כשלצידו ילדב בת 3 או 4. לא התאפקתי ניגשתי נזכרנו ביחד הוא הוציא תמונה של החתונה שלו כשבחופה הוא מצולם עם אישתו ובינהם כלוב עם ציפור..... ובמה הוא עוסק מה עבר עליו מה למדתי לא אתיש אתכם....

המשך
יצירה אחרת

פרסומות