Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/prozaco/public_html/engine/modules/show.full.php on line 249 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/prozaco/public_html/engine/classes/comments.class.php on line 191 רצף » Proza.co.il | הבית של היצירה בישראל | אומנות, פרסום יצירות, מאמרים

אומנים? כותבים יצירות? מעוניינים לפרסם אותן?

ברוכים הבאים לאתר proza.co.il - האתר בו כל גולש יכול לפרסם את היצירות שלו!
כאן, באתר proza.co.il, תוכלו לפרסם את היצירות שלכם לגמרי בחינם! באתרנו תוכלו למצוא שירה, מאמרים, סיפרים קצרים, ציורים ועוד.

צוות האתר מאחל לכם שימוש מועיל ומהנה באתר :)


קרא עוד>

קטגוריות

 

החשבון שלך

שם משתמש
סיסמא
זכור אותי
 

סקרים

איך האתר שלנו לדעתכם?
מצויין!
בסדר
ככה-ככה
רואים שהשקעתם...

מאמרים » פנאי » כתיבה » רצף

 (קולות: 4)
מאת: דני ג | 10 באוקטובר | 12:58

קו הפרדה רציף תמיד יש קו רצף מקוטע או רציף אתה מצליח לחיות חיים שלמים ותקינים בלי לעבור את קו ההפרדה אתה מצליח לכתוב משפט בדיוק ובשטף. אתה מצליח לשאול שאלות והכי חשוב שהצלחת לא לסטות מהקו כל קו מתחיל מנקודה. רצף של דרך, כביש עפר או כביש אספלט, מוביל לאנשהו או לשום מקום. על הכביש סימנים מסומנים בלבן על גבי שחור שוב זה סימן מתמשך רציף שבשלב כלשהו גם הוא כמו האחרים נקטע נקטע מקטע הופך למקטעים קצרים. פס ועוד פס ועוד פס ועוד פס ועוד פס. אפשר לעבור נתיב אפשר לבחור אין הגבלה הרצף נשבר והרצף נקטע הדרכים שמובילות כמובן כולן לאותו מקום תמיד יש בהן מן הפתאום.

 

 גם חוט מחשבה מתחיל מנקודה. החוט כאחד הוא בעל רצף. כאשר נפסק באמצע הוא כבר לא מתפקד כרצף. נהפך הוא לריק. הרצף נמצא בחיים של זיכרונות ושל חלומות, חיים של הוויה ומציאות ומקטעים. מקטעים נקטעים על ידי קלקול אנרגטי, צרה, מחלה, נפילה או סתם עצם זר בגוף. ואז חוזרים. הם כמעט תמיד בסוף חוזרים. יש אחדים שלא וזרימת האנרגיות כבר הספיקה והתאדתה מהם כשארית של סוף יום. יש שאומרים כי אם נקטע לך רצף המחשבה והיא לא חוזרת, לא היתה בעלת חשיבות ממילא. ואם חיים נקטעים לשם תיקון או לשם התגלגלות נשמות אז הם לא היו חשובים ממילא. הסיכויים קלושים לרצף הקטוע לעולם לחזור להיות שלם בפני עצמו. נידון הוא להיות מקוטע ושבור ועל אחת כמה וכמה מקולקל וריקני. גוף הוא רצף. רצף של מולקולות הזורמות בחלל המציאות כפי שאתה רואה אותה. הגוף ככל הגופים גם הוא נידון לקטיעה. הוא נידון לקטיעת רגליים, ידיים ושאר איברים. גם הם לא חשובים ממילא. כל גוף הוא רצף שנע או נח בחלל, צומח או נובל, נקטע או זורם. אם תמקדו את תשומת לבכם, תעקבו אחריי וממש תבחינו ברצף, תסתכלו עכשיו טוב, גם אני הולך להקטע בקרוב. אני הולך להקטע בקרוב אני הולך להקטע בקרוב אני הולך להקטע בקרוב, אני הולך להיקטע עכשיו.

 

ויש מים. רצף של זיכרונות המכילים את כל הסובב אותם. כמו גוף, גם הם נידונים למצב של קטיעה כרצף של מים מקולקלים, מולקולות עייפות ומבנה עקום. רצף של יום שנעצר בו הזמן הוא כבר לא יום. הוא הופך אט אט לשעות ודקות ושניות עד שבלתי אפשרי להרגיש. את ההווה הוא מאריך כרצף של מחשבות והופך להיות עבר בלתי נתפס. הוא משתנה לנגד העיניים והזמן שוב נעצר. הזמן נעצר אך הגוף ממשיך לחיות. ממשיך להתהוות כאילו אין דבר מלבדו. הוא לא זוכר ולא יודע. הוא מודע ולא שומע. הוא נשאר מתהווה בתוך עצמו כמעט כמו כדור פינג פונג. ופתאום מתווספות לו תחושות ופתאום נוספים לו כאבים.והדבר היחיד שזוכר זה מה שעכשיו, רצף של מחשבות בזמן מתכלה. מבנים חדרים קירות עמודים וגופים אחרים כולם קטיעות של החלל האופן שבו הם מתפקדים בחלל יוצר מקצבים שונים של אנרגיות כמו גם מוזיקה גם היא מקטע מתהווה כרצף אינסופי כפי ששום דבר אחר לא. רצף של פעולה רצף של עצמים רצף של בהלה חומרית גדושה. הכול מסתכם בדבר אחד. מקטעים. רצף כשמגיע לסופו, אינו מעגל שמתחיל וחוזר על עצמו. נקטע וחוזר לעצמו. כמו לכל דבר חוץ ממעגל יש התחלה ויש סוף. אמת, היא רצף הנקטע על ידי חלום מתמשך שנקרא מציאות. 

צפיות: 150

© כל הזכויות על היצירה בעמוד זה שייכות לדני ג
תגובות:
כותב: Cristiana | 22 בדצמבר 2012 08:49 | הודעות: 0 | יצירות: 0
Ho ho, who wodula thunk it, right?

Hi! sorry, didn't understand your question

יצירה אקראית

המלאכית שלי בוכה \ yosephrael
המלאכית שלי -
עצוב לה,
וקצת כואבת,
אינה מרגישה נאהבת.

המשך
יצירה אחרת