אומנים? כותבים יצירות? מעוניינים לפרסם אותן?

ברוכים הבאים לאתר proza.co.il - האתר בו כל גולש יכול לפרסם את היצירות שלו!
כאן, באתר proza.co.il, תוכלו לפרסם את היצירות שלכם לגמרי בחינם! באתרנו תוכלו למצוא שירה, מאמרים, סיפרים קצרים, ציורים ועוד.

צוות האתר מאחל לכם שימוש מועיל ומהנה באתר :)


קרא עוד>

קטגוריות

 

החשבון שלך

שם משתמש
סיסמא
זכור אותי
 

סקרים

איך האתר שלנו לדעתכם?
מצויין!
בסדר
ככה-ככה
רואים שהשקעתם...
עסקים וניהול


מאמרים » עסקים וניהול » מה זה מערכות סולאריות ?

 (קולות: 0)
מאת: seofresh | 8 במאי | 15:18

מערכות סולאריות אלו מערכות שנועדו להפקת חשמל מאנרגית השמש. מדובר בקולטים גדולים – דוגמת קולטי השמש בדוד המים שלנו, שקולטים אליהם את אנרגית השמש והופכים אותה לחשמל. מדובר בצורה הכי נקייה והכי זולה לייצור חשמל.
מאמרים » עסקים וניהול » לימודי מנהל עסקים

 (קולות: 1)
מאת: roket2k | 30 באפריל | 13:44

לימודי מינהל עסקים עוסקים בהכשרת סטודנטים כאנשי מקצוע בתחום מינהל עסקים, וכן מוכשרים הסטודנטים ללימודי המשך לתארים גבוהים יותר.
מאמרים » עסקים וניהול » בורסה, איך לא משקיעים

 (קולות: 0)
מאת: ELIAHU | 30 במרץ | 16:26

רציתי לשתף אתכם איך לא לעשות את אותה הטעות שהמון אנשים עושים כשהם נגשים לעולם של השקעות של הבורסה. למה כל  כך הרבה אנשים יוצאים עם אוגמת נפש שכל סיבוב בקניון היה עולה להם הרבה יותר זול.
מאמרים » עסקים וניהול » הנה מה טוב ומה נעים, גיבוש צוות גם יחד

 (קולות: 1)
מאת: מרדכי שרם | 19 בדצמבר | 2:29

כל חברה זקוקה לזה. גיבוש צוות. החבר'ה שעובדים ללא לאות, לעיתים מסביב לשעון זקוקים לפסק זמן כמו אוויר לנשימה. המטרה של גיבוש צוות הינה אחת – לגבש את העובדים באופן פעיל, מצחיק ומהנה ובכך לתרום להגבהת המוראל של כולם.
מאמרים » עסקים וניהול » תרגומים

 (קולות: 2)
מאת: sagive | 13 באוקטובר | 8:52

תחום התרגומים הוא תחום עשיר ונפוץ בשימוש בקרב חברות ועסקים מקומיות וישראליות בחו"ל. אינספור חברות פונות מידי יום בבקשה לבצע תרגום מקצועי בין שפות של מגוון טקסטים מסוגים שונים ובעלי אופי מקצועי שונה.
מאמרים » עסקים וניהול » מה עדיף? עוסק פטור או עוסק מורשה?פטור או מורשה? זו השאלה!

 (קולות: 9)
מאת: user | 5 במאי | 13:59

עוסק פטור או עוסק מורשה, מהשאלות השכיחות ביותר שנשאלות כשפותחים עסק חדש. במאמר זה נדריך ונפרט את ההבדלים ביניהם, ומהי צורת הרישום במע"מ הכדאית ביותר עבור כל אחד מהם.


יצירה אקראית

אחלה חמשיר \ mercaz
הוא היה חרא של סופר. 
עד כמה שאפשר לקרוא לבנאדם שהדבר היחיד שהוציא לאור היה חמשיר על המחנכת בספר מחזור של כיתה כיתה ו', סופר.
זה לא שהוא הפסיק לכתוב, להפך. אחרי ההצלחה המטאורית של החמשיר על המורה רוחמה הוא חשב להמשיך באותו קו ולהתעסק בחמשירים.
אבל משום מה כל חמשיר יצא לו בארבעה שורות או בשישה שורות, וכולם יודעים שבארבעשיר אין פרנסה, אז הוא עבר לסיפורים קצרים.
גם שם הכל התחיל יפה.
 הסיפור הראשון שלו על כלב שהתברר בסוף שהוא חתול מצא חן בעיני סבתא רותי, שהביאה לו שטר של 50 שקלים על העבודה הקשה. הוא כבר התחיל להריח את המליונים שמחכים לו מכל הסבתות שבעולם. הסיפור הבא התחיל בדג שנחנק למוות באמצע האוקיינוס ונגמר בכך שהדג התגלה בסופו של דבר ככלב. הסיפור לא כל כך הצליח וזכה רק למסטיק וצביטה מכאיבה על הלחי מדודה לאה. והבנאדם חשב לעצמו שאפילו בשביל כל המליונים מכל הסבתות רותי שבעולם, הוא לא מוכן לעוד צביטות כואבות מהדודות לאה שבעולם.
הוא קרא בעיתון של אמא שנובלות מתח זה "מה שהולך בשוק". הוא לא כל כך הבין למה ספרים צריכים להסתובב בשוק, אבל לאחר ששמע על הפרסים שיש בזה, לא היה אכפת לו שהספרים שלו יפתחו בסטה לאבטיחים מיצדו.
 הנובלה הראשונה שלו עסקה בבנאדם צעיר שהחליט להיות סופר לאחר שכתב חמשיר מצוין על היועצת שושנה.  הבנאדם הצעיר התנסה בכתיבת סיפורים קצרים, בעיקר על חיות שהתגלו כחיות אחרות. אבל ההצלחה האמיתית של הבנאדם הצעיר בנובלת המתח של החרא סופר הייתה הנובלה הראשונה שלו "חרא סופר" שעסקה בחרא סופר, שבעצם לא היה כל כך סופר אלא רק בנאדם שהוציא אחלה חמשיר.

סיפור קצר על אחלה חמשיר שנכתב ע"י חרא סופר.


המשך
יצירה אחרת

פרסומות