אומנים? כותבים יצירות? מעוניינים לפרסם אותן?

ברוכים הבאים לאתר proza.co.il - האתר בו כל גולש יכול לפרסם את היצירות שלו!
כאן, באתר proza.co.il, תוכלו לפרסם את היצירות שלכם לגמרי בחינם! באתרנו תוכלו למצוא שירה, מאמרים, סיפרים קצרים, ציורים ועוד.

צוות האתר מאחל לכם שימוש מועיל ומהנה באתר :)


קרא עוד>

קטגוריות

 

החשבון שלך

שם משתמש
סיסמא
זכור אותי
 

סקרים

איך האתר שלנו לדעתכם?
מצויין!
בסדר
ככה-ככה
רואים שהשקעתם...
ספורט - כללי


מאמרים » ספורט » ספורט - כללי » אטרקציות ספורט אתגריות

 (קולות: 2)
מאת: yaeloosh | 23 בנובמבר | 20:26

בארץ קיים מבחר עשיר במיוחד של אטרקציות ספורט חווייתיות ומיוחדות, כאשר בשנים האחרונות קיימת מגמת עליה בפופולאריות של אטרקציות ספורט אתגריות כמו צניחה חופשית, סנפלינג, שייט קיאקים וכיו"ב
מאמרים » ספורט » ספורט - כללי » כאבי ברכיים

 (קולות: 5)
מאת: motisbb | 16 בינואר | 22:34

מניסיוני, יותר מ- 95% מכאבי הברכיים נובעים מחוסר איזון (כיווץ לא שווה) בשרירים סביב הברך!  שיחרור השרירים פותר את הבעיה כמובן.


יצירה אקראית

מורה שלי \ orano232

מורה שלי. הנחת אבני דרכי, לאן שלא אלך, ואיך שלא אפנה, דרכי סלולה באהבתך, ורגלי הצועדות בה, ועיני המשקיפות עליה, וליבי, וכיליותי, וכל כולי זועקות את תורך, את חוכמתך, ולא אדע נפשי כי זכיתי בך.

 

יחידה שלי. שיעור אחד אינך צריכה ללמוד. אל תהיי לבד, בכל מקום בוא תלכי תזרחי על העולם ותירקדי את דרכך כאשר הוא צופה שבוי ככל מכריך. היה גאה, את יחידה וכמה גרעת מעולם אם שמרת קולך לעצמך.

 

 

יפה שלי. דרכנו נפגשו, אך לא השתלבונה, עיני דמעו לרגע וכבר לא היית לנגד עיני. אך לא אחטא בחרטה, גם טיפשותי ידעה גבול. אומר רק תודה, חוויתי בחיכך רגעים טהורים, של אושר צלול, שיתקת לב וראש גועש לכמה דקות של שלווה, הענקת לי נחת, הענקת לי חוכמה. לימדת אותי את השיעור החשוב בחיי. אני יודע מהי אהבה.
המשך
יצירה אחרת

פרסומות